Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here

Щиро вітаємо Вас на сайті нашої школи!

Мета нашого навчального закладу — надання музичної освіти.

Що означає термін "музична освіта"?

Музична освіта — процес засвоєння знань, вмінь й навичок, необхідних для музичної діяльності, а також сукупність знань і пов'язаних з ними вмінь й навичок, отриманих у результаті навчання. Під музичною освітою нерідко розуміють і саму систему організації музичного навчання. Основний шлях одержання музичної освіти — навчання під керівництвом викладача в навчальному закладі.

Наш заклад надає державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної і світової культури, готує підгрунтя для занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів — до вибору професії в галузі культури та мистецтва.

Наш колектив

Колектив нашої школи — це професіонали свого діла, які у своїй роботі використовують новітні методики викладання, враховуючи всі аспекти сучасної педагогіки.

Через те, що характер музичної освіти обумовлений віком учня, його здібностями та іншими чинниками, наші викладачі ретельно підбирають індивідуальний підхід до кожної дитини.

У процесі навчання у школі в наших учнів, окрім оволодіння тими чи іншими музичними інструментами, розвитком вокальних навичок тощо, також формується їх особистість — світогляд, естетичні й етичні ідеали, воля та характер.

Разом з тим ми вважаємо, що загальна музична освіта є обов'язковою основою, на якій варто будувати фахову музичну освіту й загальна не може бути підмінена фаховою.

Місія ресурсу

Даний ресурс створений для того, щоб відобразити діяльність нашої школи. Тут ви знайдете інформацію про історію школи, коротку інформацію про відділи школи, контактну інформацію, а також інформацію про культурно-просвітницькі заходи, у яких наші учні та викладачі брали участь. Для зворотнього зв'язку створений форум, на якому ви зможете знайти відповіді на ваші питання, а також зможете задати питання адміністрації школи. У розділі "новини" відображаються усі новини нашої школи.

Дякуємо вам, що виявили цікавість до нашого навчального закладу!

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

До уваги учасників Х Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В. В. Пухальського!

6 грудня 2017р. (середа) о 12-15 всі учасники запрошуються до Великої зали консерваторії для репетиції урочистої церемонії вручення нагород.

Прохання не запізнюватися.

---

Київський міський методичний центр

закладів культури та навчальних закладів

Другий тур Десятого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В.В.Пухальського розпочався 04.12.2017рр.

Х Всеукраїнський конкурс юних піаністів ім. В. В. Пухальського триває. Сьогодні, 4 грудня розпочався ІІ тур цього авторитетного виконавського змагання. Призові місця виборюватимуть  учасники молодшої та середньої вікових категорій. Завтра гратиме старша група.

Побажаємо усім конкурсантам наснаги, сили волі і перемоги!

Репетиції ІІ туру (старша група)

II тур (Старша група)

Детальніше...

Репетиції ІІ туру (середня група)

ІІ тур (Середня група)

Детальніше...

Другий день конкурсних змагань Десятого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В.В.Пухальського

Продовженням прослуховування учасників середньої групи розпочався другий день Десятого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В.В. Пухальського. Бажаємо усім наснаги!

Детальніше...
Архів новин
Авторські права © 2020 Музична школа №33. Усі права захищені.