Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here

Закриття Всеукраїнського конкурсу фортепіанних ансамблів «Традиції і сучасність»

Сьогодні, 3 березня 2017 року, в Київській дитячій музичній школі № 33 ім. В. Пухальського відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу фортепіанних ансамблів учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Традиції і сучасність». Нагородження провела Корецька Світлана Анатоліївна – музикознавець, заслужений діяч мистецтв України,  ведуча концертів у Колонному залі ім. М. Лисенка Національної філармонії України.

У зв’язку з трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії на «Шахті «Степовій» згідно Указу Президента України Петра Порошенка № 52/2017 «Про оголошення в Україні дня жалоби» в церемонію нагородження були внесені зміни.

Захід розпочався хвилиною мовчання, пам'ять загиблих була вшанована виступом  фортепіанного дуету, неодноразового лауреату Міжнародних конкурсів та фестивалів KIEV PIANO DUO у складі членів журі конкурсу Олександри ЗАЙЦЕВОЇ і Дмитра ТАВАНЦЯ, які виконали  ІV частину «Німецького реквієму» Й. Брамса в оригінальному перекладенні композитора для фортепіано в чотири руки. Виступи лауреатів конкурсу були скасовані.


Учасники і переможці

Всеукраїнського конкурсу фортепіанних ансамблів

учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Традиції і сучасність»

та викладачів, які їх підготували

 

МОЛОДША ГРУПА

 

І місце

 

 

1

Козина Марія

Волкова Ольга

ДШМ №5, Київ

2

3

Кобзар Олена Зіновіївна


2

Барсегян Наре

Ярославська Ангеліна

Костянтинівська школа мистецтв

(Донецька обл.)

3

3

Федотова Анжела Валентинівна

Ліпко Тетяна Федорівна

3

Лионг Ха Ан

Лионг Мок Ань

ДМШ №7 ім. І. Шамо, Київ

3

3

Короп Світлана Петрівна


ІІ місце

 

1

Торохтій Ніка

Шепета Стефанія

ДШМ ім. С. Турчака

Київ

2

2

Копаниця Світлана Петрівна


2

Фоменко Софія

Барсегян Наре

Костянтинівська школа мистецтв» (Донецька обл.)

3

3

Федотова Анжела Валентинівна


3

Чайка Анна

Клімчук Поліна

Славутська дитяча школа мистецтв (Хмельницька обл.)

3

3

Чайка Наталія Дмитрівна



ІІІ місце

 

1

Мірошина Аліса

Сорг Катерина

ДШМ ім .С. Турчака

Київ

2

2

Чорноус Тетяна Володимирівна

Малявкіна Тетяна Володимирівна

2

Ачкасов Нікіта

Ачкасов Максим

ДШМ №5

Київ

3

3

Ткач Валентина Василівна

Ковальчук Ірина Петрівна


Заохочувальний диплом

 

1

Коршунова Олександра

Шеремета Даніель

ДМШ № 13

Київ

3

3

Калашлінська Валентина Степанівна

Макієвська Любов Іванівна


2

Щеглова Софія

Харчішин Костянтин

ДМШ № 35

Київ

3

3

Глінкіна Ольга Олегівна

Штефан Наталія Олексіївна

3

Севериновська Софія

Шрамко Вероніка

Ізмайлова Варвара

Ізмайлов Петро

ДМШ №10

Київ

2


Нечаєва Тетяна Геннадіївна



Диплом за участь

 

1

Рудь Ксенія

Дайнека Антон

ДМШ № 20

Київ

1

2

Гребенюкова Наталія Володимирівна


2

Акімова Юлія

Адоніна Аліна

КДМШ № 38

2

2

Авраменко Інна Аркадіївна

Левченко Вікторія Вікторівна

3

Савчук Олександра

Макарова Даріна

Кам’янець-Подільська районна дитяча школа мистецтв

2

2

Морочковська Ірина Вольдемарівна


4

Ключник Іван

Мінайлюк Анна

ШДЕМ

Київ

2

3

Беседіна Ірина Григорівна

Макаренко Галина Гуріївна


5

Пантелейчук Єлизавета

Глушак Олександра

КДШМ №1

Київ

2

3

Ківа Алла В’ячеславівна


6

Прокопенко Марія

Шахліна Дар’я

КДШМ №1

Київ

2

3

Криштоп Вікторія Василівна

Озерова Ірина Євгенівна

7

Дубінін Володимир

Калініченко Володимир

ДМШ № 10

Київ

3

3

Нікітіна Тетяна Володимирівна


8

Кудрякова Людмила

Кондратюк Валентина

ДМШ № 12

Київ

3

3

Вінгловська Лариса Федорівна



СЕРЕДНЯ ГРУПА

І місце

 

1

Гултурян Поліна

Віницький Іван

ДМШ № 27,

Київ

4

5

Назарова Валентина Петрівна

Чернега Ірина Володимирівна


ІІ місце

 

1

Бершацька Ксенія

Івасенко Марія

КДМШ №1

ім. Я. Степового, Київ

5

4

Діденко Олена Станіславівна


2

Суркова Софія

Фесик Назарій

ДМШ № 10

Київ

5

5

Гончарова Інна Едуардівна



ІІІ місце

 

1

Анцулевич Валерія

Анцулевич Лідія

ДМШ № 27

Київ

5

5

Назарова Валентина Петрівна

Заохочувальний диплом

 

1

Запольська Злата

Кожухар Євгеній

ДШМ №5,

Київ

4

5

Кобзар Олена Зіновіївна

2

Сіповіч Оксана

Соловій Катерина

ДМШ № 36,

Київ

4

5

Ясницька Світлана Борисівна


Диплом за участь

 

1

Ярошенко Михайло

Гагарін Андрій

Пушкарьов Олексій

ДМШ № 28

Київ

5

5

5

Орлик Мирослава Миколаївна



СТАРША ГРУПА

І місце

 

1

П’янтак Марина

Малішевська Анна

ДМШ № 10,

Київ

8

8

Нечаєва Тетяна Геннадіївна


ІІ місце

 

1

Глибченко Маргарита

Усатенко Владислав

ДШМ №5, Київ

7

7

Баженова Алла Олександрівна


ІІІ місце

 

1

Карташев Владислав

Савченко Анастасія

Костянтинівська школа мистецтв (Донецька обл.)

6

6

Федотова Анжела Валентинівна

Ліпко Тетяна Федорівна

2

Джонсон Антоніо Бразільєро

Лі Хосанна Грейс

ДМШ № 10,

Київ

7

8

Гончарова Інна Едуардівна


3

Малярчук Богдана

Лі Еммануель Прейз

ДМШ № 10,

Київ

8

8

Нікітіна Тетяна Володимирівна



Заохочувальний диплом

 

1

Бондар Антоніна

Прожогіна Діана

ДМШ № 20

Київ

6

6

Скурлатова Ольга Назарівна

2

Романцова Марія

Асатрян Олена

КЗ Олешківська дитяча музична школа

(Херсонська обл.)

6

8

Чепокова Олена Олександрівна

Коппель Валентина Миколаївна


Диплом за участь

 

1

Піценко Юлія

Салій Анастасія

ДМШ №14

ім. Д. Кабалевського, Київ

6

6

Нестерчук Олена Олександрівна

2

Сидоренко Тетяна

Войнова Олена

КДМШ №15

ім. В. Щигловського

6

7

Бондар Зінаїда Олексіївна


3

Коренко Марія

Кохан Аліна

Вишнівська ДШМ

8

6

Михайловська Аліна Вікторівна


ЗМІШАНА ГРУПА

 

Заохочувальний диплом

 

1

Джонсон Антоніо Бразільєро

Лі Хосанна Грейс

Суркова Софія

Тарнапольська Катерина

ДМШ №10

Київ

7

8

5

5

Гончарова Інна Едуардівна



Диплом за участь

 

1

Яковишена Дарія

Іллічевський Анатолій

ДМШ №10

Київ

4

3

Добржанська Софія Дмитрівна

2

Пенєва Лаура

Кротик Анна

Коваленко Ірина

Поліщук Катерина

ДМШ № 28

Київ

8

6

5

4

Кустовський Владислав Владиленович

Болотнікова Тетяна Володимирівна

Зухіна Валентина Анатоліївна

Лобанова Світлана Миколаївна





Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

До уваги учасників Х Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В. В. Пухальського!

6 грудня 2017р. (середа) о 12-15 всі учасники запрошуються до Великої зали консерваторії для репетиції урочистої церемонії вручення нагород.

Прохання не запізнюватися.

---

Київський міський методичний центр

закладів культури та навчальних закладів

Другий тур Десятого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В.В.Пухальського розпочався 04.12.2017рр.

Х Всеукраїнський конкурс юних піаністів ім. В. В. Пухальського триває. Сьогодні, 4 грудня розпочався ІІ тур цього авторитетного виконавського змагання. Призові місця виборюватимуть  учасники молодшої та середньої вікових категорій. Завтра гратиме старша група.

Побажаємо усім конкурсантам наснаги, сили волі і перемоги!

Репетиції ІІ туру (старша група)

II тур (Старша група)

Детальніше...

Репетиції ІІ туру (середня група)

ІІ тур (Середня група)

Детальніше...

Другий день конкурсних змагань Десятого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В.В.Пухальського

Продовженням прослуховування учасників середньої групи розпочався другий день Десятого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В.В. Пухальського. Бажаємо усім наснаги!

Детальніше...
Архів новин
Авторські права © 2018 Музична школа №33. Усі права захищені.