Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here

Увага! НАБІР УЧНІВ!

на 2015 — 2016 навчальний рік

в групи на засадах самоокупності 

за  спеціальностями: акордеон, арфа, бандура, баян, контрабас, гітара, саксофон, скрипка, сопілка, флейта, труба, тромбон, фортепіано, сольнийспів (академічний та естрадний), хоровий спів, електронні клавішні, ударні інструменти, бас-гітара

 

Запрошуємо на консультацію та прослуховування

Для вступу необхідні такі документи:

1. Заяву (бланки у чергової),
2. Копію свідоцтва про народження дитини (або паспорт та ід. код дорослого учня),
3. Довідку від лікаря про стан здоров'я дитини (або відповідна навчальна медична довідка для дорослого учня),
4. Фотокартку 3,5 на 4,5 см.

Строк навчання: 6 — 8 років.

Вік учня: від 5 років.

Прийом заяв в робочий час у Приймальній за адресою:

вул. М. Мішина 25,
телефони: 242-4927, 242-4926.

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Церемонія вручення творчих стипендій

1 червня 2017 року, вже традиційно саме у Міжнародний день захисту дітей в Колонній залі КМДА відбулася урочиста  голови Київської міської державної адміністрації талановитим дітям – учням початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Департаменту культури.


Можливість привітати стипендіатів яскравими музичними номерами цього року отримали викладачі та учні Київської дитячої музичної школи № 33 ім. В. Пухальського Солом’янського району. Так концертну частину церемонії розпочав ансамбль флейтистів у складі: Олеся Ульянченко, Валерія Нежурбіда, В’ячеслав Фетісов (викладач Павліна Мрачковська, концертмейстер Ольга Блюм).

Наступною вітала присутніх яскравою піснею одна із цьогорічних стипендіатів – Михайлова Ірина (викладач Оксана Залізняк). Також в концерті прозвучав запальний номер у виконанні викладача школи Богдана Виговського (акордеон) під бурхливі оплески присутніх.

Проте справжній фурор серед публіки викликав виступ гурту «Джаз-бенд 33» із номером «Кумири золотої ери». Викладачі вокального та естрадного відділів Київської дитячої музичної школи № 33 ім. В. Пухальського настільки закохали в себе публіку, що та відмовилася відпускати гурт зі сцени без повтору «на біс». Учасниками колективу стали: Костянтин Данілевський (вокал), Оксана Залізняк (вокал), Олена Смілянська (вокал), Олексій Тузов (вокал), Надія Яницька (вокал), Володимир Шаповалов (бас-гітара), Юрій Петренко (електрогітара), Андрій Кузьменчук (ударні), Сергій Лукшин (фортепіано). Керівники колективу – Сергій Лукшин та Олексій Тузов.

Концерт справив на всіх присутніх незабутнє враження.


Відбувся концерт присвячений присвоєнню школі імені Володимира Пухальського

16 травня 2017 року в стінах Київської дитячої музичної школи №33 ім. Володимира Пухальського відбувся святковий концерт викладачів та учнів присвячений присвоєнню школі імені Володимира Пухальського.

Володимири Пухальський – яскрава особистість, піаніст, композитор, громадський діяч, людина, що все своє життя присвятила музиці. Завдяки його багаторічним старанням в Києві було відкрито консерваторію, що дозволило підняти музичний рівень України на новий щабель.

Концерт розпочався з невеликого екскурсу в минуле, в епоху в якій жив і творив Володимир В’ячеславович Пухальський. Окрім  відеоряду та цікавої розповіді ведучої, на початок ХХ століття слухачів перенесли звуки святкового передзвону - фіналу Сюїти №1 для двох фортепіано Сергія Рахманінова у виконанні викладачів школи Віктора Красовського та Кирила Плотнікова.

В концерті взяли участь найкращі учні школи , вчителі, а також ансамблі та творчі колективи. Прозвучала різноманітна музика – класика, естрада та навіть джаз.

Особливо вразили сольні виступи Віктора Красовського – завідуючого фортепіанним відділом,  випускника школи –Тимофія Маврина, а також фортепіанний ансамбль викладачів Валерії Тодосейчук та Кирила Плотнікова та  вокальне тріо у складі Вероніки Ломакіної, Євгенії Беліхової та Анни-Анастасії Зуєнок. Цікавими та яскравими також були виступи хору «Сузір’я» під керівництвом Ірини Жданової.

Заключним номером святкового концерту  з феєричним успіхом  виступив вокально-інструментальний ансамбль "Джаз-бенд 33". У складі солістів-вокалістів: Яницької Надії, Залізняк Оксани, Смілянської Олени, Вікторії Висторобської, Катерини Данілевської, Тузова Олексія, Данілевського Костянтина та інструменталістів: Шаповалова Володимира (бас-гітара), Петренка Юрія (електрогітара), Лукшина Сергія (фортепіано), Кузьменчука Андрія (ударні). У їх виконанні прозвучала ціла низка пісень «Кумири золотої ери».

 

Колектив музичної школи дуже пишається тим, що школа носить ім’я такої видатної постаті в історії музики в України та світі.Нагадаємо, що з 1999 року в стінах школи проводиться конкурс молодих піаністів ім. Володимира Пухальського, лауреати якого стали видатними піаністами Європи та світу. Серед них такі відомі імена як Антоній Баришевський та Костянтин Товстуха. Сподіваємось, що з присвоєнням імені Володимира Пухальського почнеться нова ера в історії школи і рівень виконавської майстерності та  музичної культури підніметься на новий, ще більший  рівень.

До нових зустрічей!

25 квітня 2017 року колектив КДМШ № 33 ім. В. Пухальського вшанував пам’ять Володимира Пухальського, відвідавши місце його поховання

Київська дитяча музична школа № 33 з листопада 2016 року носить ім’я В. Пухальського, тому робота школи насамперед спрямована на популяризацію діяльності В.В. Пухальського.

Один з заходів цієї роботи – відвідування колективом школи 25 квітня 2017р. місця поховання В. Пухальського на Лук’янівському кладовищі як вшанування його пам’яті.


Захід було проведено за сприяння співробітників відділу охорони та збереження пам’яток державного історико-меморіального Лук’янівського заповідника – Борисюк Оксани Петрівни та Карпусь Оксани Михайлівни.

На заході були присутні методист Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Ричихіна Любов Володимирівна, викладачі та адміністрація школи ім. В. Пухальського.


Була проведена панахида.

В своїх промовах присутні вшанували пам'ять Володимира Вячеславовича Пухальського, видатного піаніста, викладача, композитора, першого ректора Київської консерваторії, громадського діяча.


Коли у далекому 1876 році він приїздить до Києва, то застає музичну пустелю, але за 50 років своєї творчої та просвітницької діяльності він створив і залишив нам те, чим ми можемо пишатися сьогодні: українську фортепіанну школу, 3-рівневу систему музичної освіти, консерваторію, безліч (біля 300) всесвітньо відомих учнів – як видатних концертних виконавців, так і науковців в галузі фортепіанної педагогіки: В. Горовіц, Л. Ніколаєв, Б. Яворський, Г. Коган, А. Альшванг, А. Артоболевська, А. Браїловський, Ю. Іссерліс, І. Міклашевський, І. Беркович, Б. Міліч та ін.

Концертна діяльність В.В. Пухальського як піаніста-віртуоза, вражає: біля 500 сольних концертів, а ще безліч камерних та симфонічних. У його репертуар входило майже 800 творів видатних композиторів-класиків та сучасних авторів. Його виступи мали шалений успіх у публіки та отримували, зазвичай, схвальні та захоплюючі рецензії, в яких висвітлювалися основні притаманні йому, як виконавцю, риси: технічна яскравість, краса звучання роялю, витонченість виконання, поглиблене проникнення у авторський задум, його особливе «перлє» - набуте ще за часів навчання у класі Т. Лешетицького. Його порівнювали та ставили поруч з видатними сучасними світовими виконавцями.

Значення діяльності В.В.Пухальського як громадського діяча, його музично-просвітницьку діяльність також важко переоцінити. Майже 36 років він керував Київським музичним училищем, 38 років очолював Музичне товариство, створюючи підґрунтя для професійної роботи майбутньої Київської  філармонії. А неймовірні зусилля задля створення Київської консерваторії та успішне втілення мрії свого життя – це приклад високого служіння його, як Громадянина та Музиканта.

Європейську славу принесли В.В. Пухальському не тільки його закордонні сольні концерти (Відень, Прага та ін.), а також його участь, як постійного члена журі, у міжнародних Рубінштенівських конкурсах піаністів.

Висока оцінка В.В.Пухальського як музиканта та його просвітницької діяльності видатними музикантами-сучасниками – С. Рахманіновим, А. Рубінштейном, А. Глазуновим, Т. Лешетицьким – говорить сама за себе.

Плине час і невблаганний хід історії розставляє все на свої місця. Деякі явища, події, постаті, які мали на сучасників неабиякий вплив, здавалися значущими та набували в їхній уяві рис майже всеохоплюючого світового рівня, нині відійшли у небуття.


Але є постаті в історії української культури, які з роками сяють ще яскравіше, їхня діяльність вражає та викликає захоплення. Такою, безперечно, є постать Володимира Вячеславовича Пухальського.

Виступ "Rock-band 33 Junior" у концерті естрадної та рок-музики "У колі друзів"

24 березня 2017 року яскраво та самобутньо виступив вокально-інструментальний ансамбль"Rock-band 33 Junior" за участі учнів естрадного відділу Київської дитячої музичної школи №33 імені В.В.Пухальського під керівництвом викладача В.Я.Шаповалова у складі -  Тимощука Олександра(бас-гітара),Третяка Ростислава(ударні),Шмакова Деніса(електрогітара),Анохіної Лесі(клавішні),Дімарчук Вероніки(гітара),Ломакіної Вероніки(вокал) в Міському концерті естрадної та рок-музики "У колі друзів" у Школі Джазових та естрадних мистецтв.

Bria Blessing "Ми-Україна"

Pink-"Try"

Закриття Всеукраїнського конкурсу фортепіанних ансамблів «Традиції і сучасність»

Сьогодні, 3 березня 2017 року, в Київській дитячій музичній школі № 33 ім. В. Пухальського відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу фортепіанних ансамблів учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Традиції і сучасність». Нагородження провела Корецька Світлана Анатоліївна – музикознавець, заслужений діяч мистецтв України,  ведуча концертів у Колонному залі ім. М. Лисенка Національної філармонії України.

У зв’язку з трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії на «Шахті «Степовій» згідно Указу Президента України Петра Порошенка № 52/2017 «Про оголошення в Україні дня жалоби» в церемонію нагородження були внесені зміни.

Захід розпочався хвилиною мовчання, пам'ять загиблих була вшанована виступом  фортепіанного дуету, неодноразового лауреату Міжнародних конкурсів та фестивалів KIEV PIANO DUO у складі членів журі конкурсу Олександри ЗАЙЦЕВОЇ і Дмитра ТАВАНЦЯ, які виконали  ІV частину «Німецького реквієму» Й. Брамса в оригінальному перекладенні композитора для фортепіано в чотири руки. Виступи лауреатів конкурсу були скасовані.


Учасники і переможці

Всеукраїнського конкурсу фортепіанних ансамблів

учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Традиції і сучасність»

та викладачів, які їх підготували

 

МОЛОДША ГРУПА

 

І місце

 

 

1

Козина Марія

Волкова Ольга

ДШМ №5, Київ

2

3

Кобзар Олена Зіновіївна


2

Барсегян Наре

Ярославська Ангеліна

Костянтинівська школа мистецтв

(Донецька обл.)

3

3

Федотова Анжела Валентинівна

Ліпко Тетяна Федорівна

3

Лионг Ха Ан

Лионг Мок Ань

ДМШ №7 ім. І. Шамо, Київ

3

3

Короп Світлана Петрівна


ІІ місце

 

1

Торохтій Ніка

Шепета Стефанія

ДШМ ім. С. Турчака

Київ

2

2

Копаниця Світлана Петрівна


2

Фоменко Софія

Барсегян Наре

Костянтинівська школа мистецтв» (Донецька обл.)

3

3

Федотова Анжела Валентинівна


3

Чайка Анна

Клімчук Поліна

Славутська дитяча школа мистецтв (Хмельницька обл.)

3

3

Чайка Наталія ДмитрівнаІІІ місце

 

1

Мірошина Аліса

Сорг Катерина

ДШМ ім .С. Турчака

Київ

2

2

Чорноус Тетяна Володимирівна

Малявкіна Тетяна Володимирівна

2

Ачкасов Нікіта

Ачкасов Максим

ДШМ №5

Київ

3

3

Ткач Валентина Василівна

Ковальчук Ірина Петрівна


Заохочувальний диплом

 

1

Коршунова Олександра

Шеремета Даніель

ДМШ № 13

Київ

3

3

Калашлінська Валентина Степанівна

Макієвська Любов Іванівна


2

Щеглова Софія

Харчішин Костянтин

ДМШ № 35

Київ

3

3

Глінкіна Ольга Олегівна

Штефан Наталія Олексіївна

3

Севериновська Софія

Шрамко Вероніка

Ізмайлова Варвара

Ізмайлов Петро

ДМШ №10

Київ

2


Нечаєва Тетяна ГеннадіївнаДиплом за участь

 

1

Рудь Ксенія

Дайнека Антон

ДМШ № 20

Київ

1

2

Гребенюкова Наталія Володимирівна


2

Акімова Юлія

Адоніна Аліна

КДМШ № 38

2

2

Авраменко Інна Аркадіївна

Левченко Вікторія Вікторівна

3

Савчук Олександра

Макарова Даріна

Кам’янець-Подільська районна дитяча школа мистецтв

2

2

Морочковська Ірина Вольдемарівна


4

Ключник Іван

Мінайлюк Анна

ШДЕМ

Київ

2

3

Беседіна Ірина Григорівна

Макаренко Галина Гуріївна


5

Пантелейчук Єлизавета

Глушак Олександра

КДШМ №1

Київ

2

3

Ківа Алла В’ячеславівна


6

Прокопенко Марія

Шахліна Дар’я

КДШМ №1

Київ

2

3

Криштоп Вікторія Василівна

Озерова Ірина Євгенівна

7

Дубінін Володимир

Калініченко Володимир

ДМШ № 10

Київ

3

3

Нікітіна Тетяна Володимирівна


8

Кудрякова Людмила

Кондратюк Валентина

ДМШ № 12

Київ

3

3

Вінгловська Лариса ФедорівнаСЕРЕДНЯ ГРУПА

І місце

 

1

Гултурян Поліна

Віницький Іван

ДМШ № 27,

Київ

4

5

Назарова Валентина Петрівна

Чернега Ірина Володимирівна


ІІ місце

 

1

Бершацька Ксенія

Івасенко Марія

КДМШ №1

ім. Я. Степового, Київ

5

4

Діденко Олена Станіславівна


2

Суркова Софія

Фесик Назарій

ДМШ № 10

Київ

5

5

Гончарова Інна ЕдуардівнаІІІ місце

 

1

Анцулевич Валерія

Анцулевич Лідія

ДМШ № 27

Київ

5

5

Назарова Валентина Петрівна

Заохочувальний диплом

 

1

Запольська Злата

Кожухар Євгеній

ДШМ №5,

Київ

4

5

Кобзар Олена Зіновіївна

2

Сіповіч Оксана

Соловій Катерина

ДМШ № 36,

Київ

4

5

Ясницька Світлана Борисівна


Диплом за участь

 

1

Ярошенко Михайло

Гагарін Андрій

Пушкарьов Олексій

ДМШ № 28

Київ

5

5

5

Орлик Мирослава МиколаївнаСТАРША ГРУПА

І місце

 

1

П’янтак Марина

Малішевська Анна

ДМШ № 10,

Київ

8

8

Нечаєва Тетяна Геннадіївна


ІІ місце

 

1

Глибченко Маргарита

Усатенко Владислав

ДШМ №5, Київ

7

7

Баженова Алла Олександрівна


ІІІ місце

 

1

Карташев Владислав

Савченко Анастасія

Костянтинівська школа мистецтв (Донецька обл.)

6

6

Федотова Анжела Валентинівна

Ліпко Тетяна Федорівна

2

Джонсон Антоніо Бразільєро

Лі Хосанна Грейс

ДМШ № 10,

Київ

7

8

Гончарова Інна Едуардівна


3

Малярчук Богдана

Лі Еммануель Прейз

ДМШ № 10,

Київ

8

8

Нікітіна Тетяна ВолодимирівнаЗаохочувальний диплом

 

1

Бондар Антоніна

Прожогіна Діана

ДМШ № 20

Київ

6

6

Скурлатова Ольга Назарівна

2

Романцова Марія

Асатрян Олена

КЗ Олешківська дитяча музична школа

(Херсонська обл.)

6

8

Чепокова Олена Олександрівна

Коппель Валентина Миколаївна


Диплом за участь

 

1

Піценко Юлія

Салій Анастасія

ДМШ №14

ім. Д. Кабалевського, Київ

6

6

Нестерчук Олена Олександрівна

2

Сидоренко Тетяна

Войнова Олена

КДМШ №15

ім. В. Щигловського

6

7

Бондар Зінаїда Олексіївна


3

Коренко Марія

Кохан Аліна

Вишнівська ДШМ

8

6

Михайловська Аліна Вікторівна


ЗМІШАНА ГРУПА

 

Заохочувальний диплом

 

1

Джонсон Антоніо Бразільєро

Лі Хосанна Грейс

Суркова Софія

Тарнапольська Катерина

ДМШ №10

Київ

7

8

5

5

Гончарова Інна ЕдуардівнаДиплом за участь

 

1

Яковишена Дарія

Іллічевський Анатолій

ДМШ №10

Київ

4

3

Добржанська Софія Дмитрівна

2

Пенєва Лаура

Кротик Анна

Коваленко Ірина

Поліщук Катерина

ДМШ № 28

Київ

8

6

5

4

Кустовський Владислав Владиленович

Болотнікова Тетяна Володимирівна

Зухіна Валентина Анатоліївна

Лобанова Світлана Миколаївна

Архів новин
Авторські права © 2017 Музична школа №33. Усі права захищені.