Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here

Відбувся концерт присвячений присвоєнню школі імені Володимира Пухальського

16 травня 2017 року в стінах Київської дитячої музичної школи №33 ім. Володимира Пухальського відбувся святковий концерт викладачів та учнів присвячений присвоєнню школі імені Володимира Пухальського.

Володимири Пухальський – яскрава особистість, піаніст, композитор, громадський діяч, людина, що все своє життя присвятила музиці. Завдяки його багаторічним старанням в Києві було відкрито консерваторію, що дозволило підняти музичний рівень України на новий щабель.

Концерт розпочався з невеликого екскурсу в минуле, в епоху в якій жив і творив Володимир В’ячеславович Пухальський. Окрім  відеоряду та цікавої розповіді ведучої, на початок ХХ століття слухачів перенесли звуки святкового передзвону - фіналу Сюїти №1 для двох фортепіано Сергія Рахманінова у виконанні викладачів школи Віктора Красовського та Кирила Плотнікова.

В концерті взяли участь найкращі учні школи , вчителі, а також ансамблі та творчі колективи. Прозвучала різноманітна музика – класика, естрада та навіть джаз.

Особливо вразили сольні виступи Віктора Красовського – завідуючого фортепіанним відділом,  випускника школи –Тимофія Маврина, а також фортепіанний ансамбль викладачів Валерії Тодосейчук та Кирила Плотнікова та  вокальне тріо у складі Вероніки Ломакіної, Євгенії Беліхової та Анни-Анастасії Зуєнок. Цікавими та яскравими також були виступи хору «Сузір’я» під керівництвом Ірини Жданової.

Заключним номером святкового концерту  з феєричним успіхом  виступив вокально-інструментальний ансамбль "Джаз-бенд 33". У складі солістів-вокалістів: Яницької Надії, Залізняк Оксани, Смілянської Олени, Вікторії Висторобської, Катерини Данілевської, Тузова Олексія, Данілевського Костянтина та інструменталістів: Шаповалова Володимира (бас-гітара), Петренка Юрія (електрогітара), Лукшина Сергія (фортепіано), Кузьменчука Андрія (ударні). У їх виконанні прозвучала ціла низка пісень «Кумири золотої ери».

 

Колектив музичної школи дуже пишається тим, що школа носить ім’я такої видатної постаті в історії музики в України та світі.Нагадаємо, що з 1999 року в стінах школи проводиться конкурс молодих піаністів ім. Володимира Пухальського, лауреати якого стали видатними піаністами Європи та світу. Серед них такі відомі імена як Антоній Баришевський та Костянтин Товстуха. Сподіваємось, що з присвоєнням імені Володимира Пухальського почнеться нова ера в історії школи і рівень виконавської майстерності та  музичної культури підніметься на новий, ще більший  рівень.

До нових зустрічей!

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Наказ №34-к

Набір на навчання

До уваги учасників Х Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В. В. Пухальського!

6 грудня 2017р. (середа) о 12-15 всі учасники запрошуються до Великої зали консерваторії для репетиції урочистої церемонії вручення нагород.

Прохання не запізнюватися.

---

Київський міський методичний центр

закладів культури та навчальних закладів

Другий тур Десятого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В.В.Пухальського розпочався 04.12.2017рр.

Х Всеукраїнський конкурс юних піаністів ім. В. В. Пухальського триває. Сьогодні, 4 грудня розпочався ІІ тур цього авторитетного виконавського змагання. Призові місця виборюватимуть  учасники молодшої та середньої вікових категорій. Завтра гратиме старша група.

Побажаємо усім конкурсантам наснаги, сили волі і перемоги!

Репетиції ІІ туру (старша група)

II тур (Старша група)

Детальніше...
Архів новин
Авторські права © 2024 Музична школа №33. Усі права захищені.