Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here

30 вересня святковим концертом викладачів педагогічний колектив школи відзначив День вчителя і День музики

30 вересня святковим концертом викладачів педагогічний колектив школи відзначив День вчителя і День музики.Концерти, у яких беруть участь винятково викладачі закладу – добра і мудра традиція. І як може бути інаше? Адже якщо ти сам не можеш вийти на сцену, зачарувати слухачів, то як можеш навчати магнетичному мистецтву музичного виконавства дітей?

А те, що навчати у КДМШ № 33 вміють доводять численні перемоги учнів школи у міжнародних, всеукраїнських та міських конкурсах. Власне саме з демонстрації відеофраментів конкурсних змагань минулого навчального року і розпочався святковий вечір. Присутні у залі – представники райдержадміністрації, батьки, діти, самі викладачі – переглянули виступи шкільних «зірочок», солістів і колективів, серед яких були і такі, що відбулися на найпрестижній концертній сцені нашої держави – Національній філармонії України.

Звісно не обійшлося і без офіційної частини. Свято відвідали Тетяна Устинович, начальник Управління культури, туризму таохорони культурної спадщини та Ірина Соколова, заступник начальника управління. Гості привітали колектив школи, а також вручили грамоти викладачам за вагомий особистий внесок у справу естетичного виховання дітей. Відзнаки отримали Світлана Кузьменко (фортепіано), Ірина Жданова (хормейстер), Надія Яницька (вокал), Сергій Лозбін (гітара, акордеон), Костянтин Данілевський (вокал).

Приємною новиною для колективу школи стало повідомлення Тетяни Устинович, про те, що у процесі присвоєння закладу імені Володимира Пухальського, видатного педагога, фундатора системи музичної освіти в Україні, пройдено усі комісії. Вочевидь чекати присвоєння імені залишилося недовго…

А потім було свято музики. Не перебільшу, якщо скажу: якби у Києві не було філармонії, то її місце з успіхом зайняла би музична школа під номером 33. Висока класика і джаз, естрада, власні композиції (викладач Едвард Кравчук представив слухачам Варіації для кларнета з фортепіано) у найякіснішому виконанні – все це звучало під час святкового концерту.

Кожен номер був своєрідним музичним відкриттям: дуети Дмитра Мельниченка і Кирила Плотнікова («Марш» з балету «Анюта» Валерія Гавриліна у фортепіанному перекладенні), Михайла Ржанова (скрипка) і Ольги Блюм (фортепіано) (виконали мазурку «Куявяк» Генріка Венявського), сольні виступи Марії Козачище (Людвіґ ван Бетховен. «Рондо» до мажор для фортепіано), Надії Яницької («Чорнобривці» Миколи Сингаївського / Володимира Верменича), Єви Панченко (Девід Уоткінс «Танець вогню» для арфи), Олени Смілянської (пісня «I Will Servive з репертуару Gloria Gaynor), Богдана Викговського («Лібетанго» Астора П’яццолли), Костянтина Данілевського («Umbrella» Елвіса Преслі).

А особливо вразили слухачів номери з нетрадиційним тлумачення тембрів інструментів. Так, приміром бандура, яка асоціюється переважно з народнопісенною практикою того вечора озвучувала твір у стилі аргентинського танго – твір Віктора Дмитренка «Танець» виконали Світлани Нігурено (бандура) і Ольга Блюм (фортепіано). У джазовому аспекті прозвучала елітарно-аристократична арфа – тріо у складі Єви Панченко (арфа), Сергій Гордієнко (саксофон) і Володимир Михайльченко (ударні) озвучили композицію D. Brubeck «Take a Five». Романтично, як зізнання у коханні пролунав твір Антоніу Карлоса Жобіна «Цей твій погляд», який виконали Юрій Петренко (гітара), Володимир Шаповалов (бас-гітара) і Андрій Кузьменчук (ударні).

І нарешті, згадаємо про шалено-вибуховий початок і так само неймовірне завершення концерту від уже добре знаного у Києві колективу – ансамблю викладачів «Джаз-бенд 33». Кожен із членів бенду прекрасний соліст, ансамбліст і не менш чудовий педагог. Це – вокалісти Оксана Залізняк, Костянтин Данілевський, Олексій Тузов, Олена Смілянська і Надія Яницька та інструменталісти Володимир Шаповалов (бас-гітара), Юрій Петренко (електрогітара), Сергій Лукшин (фортепіано) й Андрій Кузьменчук (ударні). У їх виконанні прозвучали попуррі “Шедеври золотої ери» (на початку імпрези) і «Чаттануга чу-чу» Herry Warren (у завершенні концерту).

Останнє слово залишилося за господинею дому: директор школи Любов Данченко привітала підлеглих зі святом, а дітям побажала мати за творчі орієнтири постаті своїх викладачів.

Кулик В.В.
Завідувач теоретичним відділом, кандидат мистецтвознавства

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Наказ №34-к

Набір на навчання

До уваги учасників Х Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В. В. Пухальського!

6 грудня 2017р. (середа) о 12-15 всі учасники запрошуються до Великої зали консерваторії для репетиції урочистої церемонії вручення нагород.

Прохання не запізнюватися.

---

Київський міський методичний центр

закладів культури та навчальних закладів

Другий тур Десятого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В.В.Пухальського розпочався 04.12.2017рр.

Х Всеукраїнський конкурс юних піаністів ім. В. В. Пухальського триває. Сьогодні, 4 грудня розпочався ІІ тур цього авторитетного виконавського змагання. Призові місця виборюватимуть  учасники молодшої та середньої вікових категорій. Завтра гратиме старша група.

Побажаємо усім конкурсантам наснаги, сили волі і перемоги!

Репетиції ІІ туру (старша група)

II тур (Старша група)

Детальніше...
Архів новин
Авторські права © 2024 Музична школа №33. Усі права захищені.