Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here
Alt text to go here

Всеукраїнський конкурс фортепіанних ансамблів "Традиції і сучасність"

Сьогодні, 24 лютого 2017 року, у приміщенні Київської дитячої музичної школи № 33 ім. В. Пухальського проходить перший тур Всеукраїнського конкурсу фортепіанних ансамблів учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Традиції і сучасність».

Історія конкурсу фортепіанних ансамблів учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Традиції і сучасність» нараховує більше двадцяти років. У 1990 році вперше був проведений фестиваль, у рамках якого свої досягнення в сфері ансамблевого музикування продемонстрували учні фортепіанних відділень шкіл естетичного виховання столиці. Фестиваль сподобався, і вже наступного разу він був реорганізований у міський конкурс фортепіанних ансамблів. З того часу конкурс став проводитися з більш-менш усталеною регулярністю. У 2009 році закріпилася періодичність проведень конкурсу – один раз на два роки. У 2013 році конкурс став Відкритим, нарешті, в 2015 році улюблений усіма конкурс перетворився на Всеукраїнський, і сьогодні у цьому статусі він проходитиме вдруге.

За роки існування конкурсу «Традиції і сучасність» поступово змінювалися умови, за якими змагалися учасники: кількість вікових категорій, турів, програмні вимоги. Сьогодні учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів виступатимуть у чотирьох вікових категоріях (молодша, середня, старша, змішана), переважно в два тури. Поряд із фортепіанними дуетами, де діти удвох грають на одному інструменті, та фортепіанними ансамблями, де кожен учень грає на окремому інструменті, будуть також представлені фортепіанні «квартети».


Що стосується програмних вимог, то тут головним є принцип, відображений у назві конкурсу, а саме, поєднання творів минулого – XVIII і XIX століть – із творами сучасних композиторів. Традиційним є також виконання обов’язкового твору, яким на нинішньому конкурсі стане твір або обробка українського автора.

Особливо приємно відмітити, що у виконанні конкурсантів звучать твори зі збірки перекладень для фортепіанних ансамблів педагога нашої школи, викладача-методиста  Любенка Івана Валерійовича.

Цього року в конкурсних змаганнях візьмуть участь 43 фортепіанні ансамблі з різних міст України: Великі Бубни, Вишневе, Кам’янець-Подільський, Київ, Костянтинівка, Олешки, Славутич. Виступи учасників оцінюватиме авторитетне та доброзичливе журі на чолі із видатною українською піаністкою та педагогом Наталією Віталіївною Гриднєвою.

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Вітання з Новим роком від учнів та викладачів КДМШ № 33 ім.В.В.Пухальського

До уваги учасників Х Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В. В. Пухальського!

6 грудня 2017р. (середа) о 12-15 всі учасники запрошуються до Великої зали консерваторії для репетиції урочистої церемонії вручення нагород.

Прохання не запізнюватися.

---

Київський міський методичний центр

закладів культури та навчальних закладів

Другий тур Десятого Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім. В.В.Пухальського розпочався 04.12.2017рр.

Х Всеукраїнський конкурс юних піаністів ім. В. В. Пухальського триває. Сьогодні, 4 грудня розпочався ІІ тур цього авторитетного виконавського змагання. Призові місця виборюватимуть  учасники молодшої та середньої вікових категорій. Завтра гратиме старша група.

Побажаємо усім конкурсантам наснаги, сили волі і перемоги!

Репетиції ІІ туру (старша група)

II тур (Старша група)

Детальніше...

Репетиції ІІ туру (середня група)

ІІ тур (Середня група)

Детальніше...
Архів новин
Авторські права © 2023 Музична школа №33. Усі права захищені.